

Jerneja Kopitara 50
Updated pre 3 meseca
Pregled
Rasporedi i dostupnost jedinica uskoro
Projekat je objavljen na površinskom nivou — prijavite interesovanje i obavestićemo vas čim budu objavljeni rasporedi i cene po jedinici.
Jerneja Kopitara 50 is a premium, contemporary residential development crafted by Borexport to offer a highly secure, functional, and peaceful family lifestyle in Novi Sad's peaceful Telep district. Spanning a plot of 1,230 m², this master-planned complex consists of two interconnected, low-density buildings designed to balance natural ambient light, privacy, and architectural elegance. The architectural identity of the building stands out with an elegant facade combining premium klinker tiles with a high-performance thermal insulation system. Comprising 38 meticulously designed apartments—ranging from comfortable two-bedroom to spacious four-bedroom units (averaging 55 m²)—each residence is structurally optimized to eliminate wasted space. The apartments feature 5-chamber PVC joinery with double-glazed low-emissivity glass in a modern anthracite finish, offering peak thermal and acoustic comfort. Supported by a secure, shared underground garage with 32 spaces, plus 6 courtyard parking spaces (guaranteeing one parking space per apartment), Jerneja Kopitara 50 is a premier capital-preservation asset and an ideal urban sanctuary for modern families.
Objekti
2 zgrade u ovom projektu
Izaberite zgradu na mapi ili u listi.
Visine su procenjene iz potvrđenog broja spratova
Jerneja Kopitara 50, Novi Sad, Novi Sad, Novi Sad
Jedinice
Informacije o jedinicama će biti dostupne uskoro.
O ovom kraju
Novi Sad
Novi Sad
Levoobalno jezgro drugog grada Srbije i sedište Vojvodine: ravan, pravilno isplaniran univerzitetski grad na Dunavu, sa zbijenim starim centrom, velikim posleratnim naseljima i jednim od najjačih građevinskih ciklusa u zemlji.
Kraj u brojkama
Kompletna statistika- Zvanično €/m²
- 1.966 €/m²
- Neto plata
- 1.183 €
- Stanovništvo
- 368.967
- Dozvole
- 4.911
Znamenitosti u blizini
Kamenički park
Park · 2,0 km · 25 min peške
Stadion Karađorđe
Sport · 2,1 km · 26 min peške
Spens
Sport · 2,3 km · 28 min peške
Galerija Rajka Mamuzića
Kultura · 2,7 km

Galerija Matice srpske
Kultura · 2,7 km
Spomen-zbirka Pavla Beljanskog
Kultura · 2,8 km
Dostupno u ovom kraju
About the developer
Pitanja i odgovori
Gde se nalazi Jerneja Kopitara 50?
Jerneja Kopitara 50 je novogradnja na adresi Jerneja Kopitara 50, Novi Sad, Novi Sad. Mapa na ovoj stranici prikazuje parcelu, tako da pre zakazivanja obilaska možete proveriti okruženje, saobraćajnu povezanost i sadržaje u blizini. Adresa dolazi direktno iz oglasa investitora, koji je redovno ažurira, a tačan ulaz i pristup parkingu potvrđuju se kada zakažete razgledanje.
Kada će Jerneja Kopitara 50 biti završen?
Investitor očekuje završetak projekta Jerneja Kopitara 50: jul 2027.. Rokove završetka određuje investitor i oni se mogu pomeriti, zato datum shvatite kao cilj, a ne kao garanciju. Pre potpisivanja ugovora zatražite najnoviji izveštaj o izgradnji, planirane uslove primopredaje i informaciju šta se dešava ako dođe do kašnjenja.
Ko gradi Jerneja Kopitara 50?
Jerneja Kopitara 50 gradi DOO BOREXPORT NOVI SAD, investitor koji na Novi Kvadrat ima 2 projekta. Sa ove stranice možete otvoriti profil investitora i videti njegove druge projekte, gde gradi i kako su tekli njegovi raniji projekti. Pre kupovine proverite da li investitor ima građevinsku dozvolu za ovu parcelu i pitajte kako je poštovao rokove primopredaje na prethodnim projektima.
Da li je PDV uključen u cene u projektu Jerneja Kopitara 50?
Da, cene prikazane za Jerneja Kopitara 50 uključuju PDV. U Srbiji se na novogradnju koju prodaje investitor plaća PDV i većina investitora navodi cene sa uključenim porezom, pa je iznos koji vidite puna kupoprodajna cena pre troškova notara, uknjižbe i banke. U predugovoru proverite da li je cena konačna i da li se dodaci, poput parkinga ili ostave, naplaćuju posebno.
Da li Jerneja Kopitara 50 ima parking?
Da. U projektu Jerneja Kopitara 50 za stanare je predviđeno 38 parking mesta. Parking u novogradnji se obično prodaje ili iznajmljuje odvojeno od stana, pa pitajte investitora da li je mesto uključeno u cenu vašeg stana, koliko košta garažno ili spoljno mesto i da li se uknjižuje kao posebna nepokretnost, što je važno ako ga kasnije želite da prodate ili izdate zasebno.
Slični projekti
Na upit
Jerneja Kopitara 50




